Čas na serveru 19:48:57

Karel Demel
Ležící

Id: 200023

Ležící

  •  / Ležící / Karel Demel
  •  / Ležící / Karel Demel
  •  / Ležící / Karel Demel
  •  / Ležící / Karel Demel

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 65 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2063x

Vyvolávací cena:
1 200

5 600