Čas na serveru 08:55:37

Karel Demel
Motiv s kytarou

Id: 343001

Motiv s kytarou

  •  / Motiv s kytarou / Karel Demel

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 52 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,PO

zobrazeno: 1488x

Vyvolávací cena:

2 200