Čas na serveru 13:26:28

Karel Demel
Postavy

Id: 106111

Postavy

  •  / Postavy / Karel Demel
  •  / Postavy / Karel Demel
  •  / Postavy / Karel Demel
  •  / Postavy / Karel Demel

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53,5 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, vlevo dole číslo 120/130, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1589x

Vyvolávací cena:

1 900