Karel Dudych
Maringotka
Id: 502002
kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 44,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1640x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
2024,05-1,14,19,35,00
minimální příhoz 100 Kč