Čas na serveru 00:36:47

Karel Dvořák
Jan Žižka

Id: 78521

Jan Žižka

  •  / Jan Žižka / Karel Dvořák
  •  / Jan Žižka / Karel Dvořák

pálená hlína, celková výška 21 cm, signováno, lokálně drobně poškozeno

zobrazeno: 1651x

Vyvolávací cena:
500

900