Čas na serveru 02:42:53

Karel Franta
Drak

Id: 619

Drak

  •  / Drak / Karel Franta
  •  / Drak / Karel Franta
  •  / Drak / Karel Franta

kombinovaná technika/tempera/karton, rozměr ve výřezu 41 x 33 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1981, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2676x

Vyvolávací cena:
2 800