Čas na serveru 00:52:36

Karel Franta
Drak

Id: 390703

Drak

  •  / Drak / Karel Franta
  •  / Drak / Karel Franta
  •  / Drak / Karel Franta

kombinovaná technika/tempera/karton, rozměr ve výřezu 44,5 x 38 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1252x

Vyvolávací cena:

21 056