Čas na serveru 06:07:03

Karel Franta
Drak

Id: 390703

Drak

  •  / Drak / Karel Franta
  •  / Drak / Karel Franta
  •  / Drak / Karel Franta

kombinovaná technika/tempera/karton, rozměr ve výřezu 44,5 x 38 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 545x

Vyvolávací cena:

2 900

2022,11-1,28,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu