Čas na serveru 11:59:11

Karel Franta
Housle

Id: 40812

Housle

  •  / Housle / Karel Franta
  •  / Housle / Karel Franta
  •  / Housle / Karel Franta

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3393x

Vyvolávací cena:

7 500