Čas na serveru 04:15:06

Karel Franta
Madona houslová

Id: 1188

Madona houslová

  •  / Madona houslová / Karel Franta

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 28 cm, signováno uprostřed dole, datováno 83, paspartováno, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

zobrazeno: 2772x

Vyvolávací cena:
2 200

8 001