Čas na serveru 03:52:27

Karel Gabriel
Lodě pod Štefánikovým mostem

Id: 1655

Lodě pod Štefánikovým mostem

  •  / Lodě pod Štefánikovým mostem / Karel Gabriel

olej/plátno/karton, rozměr 53 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, oděrky na obrazu i rámu, původní stav

zobrazeno: 2447x

Vyvolávací cena:
1 800

7 502