Čas na serveru 11:50:08

Karel Gabriel
Pod Karlovým mostem

Id: 157846

Pod Karlovým mostem

  •  / Pod Karlovým mostem / Karel Gabriel

olej/karton rozměr 40 x 54 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1319x

Vyvolávací cena:

15.11.2018, 20:02:00

15.11.2018 19:46 3 500 Kč