Čas na serveru 04:06:24

Karel Gabriel
Zádumčivá alej

Id: 33102

Zádumčivá alej

  •  / Zádumčivá alej / Karel Gabriel

olej/sololit, rozměr 39 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1421x

Vyvolávací cena:

1 900