Čas na serveru 04:25:54

Karel Gabriel
Zátiší

Id: 265803

Zátiší

  •  / Zátiší / Karel Gabriel
  •  / Zátiší / Karel Gabriel
  •  / Zátiší / Karel Gabriel

olej/plátno, rozměr 64 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 755x

Vyvolávací cena:
3 800

20 000