Čas na serveru 04:11:44

Karel Haruda
Návrat Odyssea

Id: 2174

Návrat Odyssea

  •  / Návrat Odyssea / Karel Haruda

olej/sololit, rozměr 44 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno 85, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2578x

Vyvolávací cena:

4 400