Čas na serveru 21:54:24

Karel Havlata
Akt

Id: 225503

Akt

  •  / Akt / Karel Havlata
  •  / Akt / Karel Havlata
  •  / Akt / Karel Havlata
  •  / Akt / Karel Havlata

olej/karton, rozměr 60 x 100 cm, značeno vpravo dole, prohnutý karton, drobné oděrky v malbě, poškozený rám, popis na zadní straně

zobrazeno: 2981x

Vyvolávací cena:

12 500