Čas na serveru 20:13:08

Karel Havlata
Akt

Id: 225503

Akt

  •  / Akt / Karel Havlata
  •  / Akt / Karel Havlata
  •  / Akt / Karel Havlata
  •  / Akt / Karel Havlata

olej/karton, rozměr 60 x 100 cm, značeno vpravo dole, prohnutý karton, drobné oděrky v malbě, poškozený rám, popis na zadní straně

zobrazeno: 2254x

Vyvolávací cena:

7 500

2020,02-1,10,20,06,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu