Čas na serveru 12:10:56

Karel Havlata
Akt

Id: 225503

Akt

  •  / Akt / Karel Havlata
  •  / Akt / Karel Havlata
  •  / Akt / Karel Havlata
  •  / Akt / Karel Havlata

olej/karton, rozměr 60 x 100 cm, značeno vpravo dole, prohnutý karton, drobné oděrky v malbě, poškozený rám, popis na zadní straně

zobrazeno: 4176x

Vyvolávací cena:

12 500