Čas na serveru 03:10:44

Karel Havlata
Pohled na Trosky

Id: 44801

Pohled  na Trosky

  •  / Pohled  na Trosky / Karel Havlata

olej/plátno, rozměr 71 x 99 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, původní stav

zobrazeno: 2791x

Vyvolávací cena:
1 200

12 002

Příhozy: 52