Čas na serveru 22:15:19

Karel Havlata
Úvozová cesta

Id: 205801

Úvozová cesta

  •  / Úvozová cesta / Karel Havlata

olej/plátno, rozměr 50 x 62 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, lokálně poškozená malba

zobrazeno: 1196x

Vyvolávací cena:
800