Čas na serveru 10:43:18

Karel Havlata
Vesnice v údolí

Id: 210303

Vesnice v údolí

  •  / Vesnice v údolí / Karel Havlata

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 33 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, po

zobrazeno: 1410x

Vyvolávací cena:

4 700