Čas na serveru 06:45:19

Karel Havlata
Zimní chaloupka

Id: 2332

Zimní chaloupka

  •  / Zimní chaloupka / Karel Havlata

olej/plátno, rozměr 70 x 77 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3142x

Vyvolávací cena:

31.8.2015, 21:18:00

31.8.2015 21:02 2 500 Kč