Čas na serveru 19:58:18

Karel Havlíček
Krajina pod Sněžkou

Id: 114906

Krajina pod Sněžkou

  •  / Krajina pod Sněžkou / Karel  Havlíček

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, nesignováno, poškozený rám, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2321x

Vyvolávací cena:
1 200