Čas na serveru 23:12:26

Karel Havlíček
Rozkvetlá louka

Id: 95402

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Karel  Havlíček

olej/lepenka, rozměr 16,5 x 24 cm, nesignováno, 20. léta, obraz značně poškozen, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2363x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400