Čas na serveru 12:05:27

Karel Hodr
Anna Hodrová

Id: 74001

Anna Hodrová

  •  / Anna Hodrová / Karel Hodr
  •  / Anna Hodrová / Karel Hodr
  •  / Anna Hodrová / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 67 x 84 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2898x

Vyvolávací cena:

18 100