Čas na serveru 02:48:50

Karel Hodr
České Budějovice

Id: 116503

České Budějovice

  •  / České Budějovice / Karel Hodr

olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, vše v původním stavu

zobrazeno: 2130x

Vyvolávací cena:

4 300