Čas na serveru 05:35:21

Karel Hodr
Curyšské jezero

Id: 298902

Curyšské jezero

  •  / Curyšské jezero / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 33 x 53 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, autorský štítek na zadní straně

zobrazeno: 1437x

Vyvolávací cena:

27 000