Čas na serveru 10:39:57

Karel Hodr
Curyšské jezero

Id: 298902

Curyšské jezero

  •  / Curyšské jezero / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 33 x 53 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, autorský štítek na zadní straně

zobrazeno: 399x

Vyvolávací cena:

26 000

2021,04-1,26,19,37,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu