Čas na serveru 03:28:40

Karel Hodr
Jaro ve Stromovce

Id: 33701

Jaro ve Stromovce

  •  / Jaro ve Stromovce / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 68 x 98 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2539x

Vyvolávací cena:

30 050