Čas na serveru 01:55:08

Karel Hodr
Konec podzimu

Id: 416502

Konec podzimu

  •  / Konec podzimu / Karel Hodr

olej/karton, rozměr ve výřezu 26 x 45 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 4903x

Vyvolávací cena:

21 000