Čas na serveru 15:35:05

Karel Hodr
Konec podzimu

Id: 133902

Konec podzimu

  •  / Konec podzimu / Karel Hodr

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2495x

Vyvolávací cena:

6 600