Čas na serveru 20:52:14

Karel Hodr
Kostelík

Id: 313003

Kostelík

  •  / Kostelík / Karel Hodr
  •  / Kostelík / Karel Hodr
  •  / Kostelík / Karel Hodr

olej/sololit, rozměr 28 x 37,5 cm, značeno vlevo dole, volné v rámu, lehce poškozený rám

zobrazeno: 5687x

Vyvolávací cena:
1 200

7 100