Čas na serveru 05:12:01

Karel Hodr
Lávka nad řekou

Id: 325004

Lávka nad řekou

  •  / Lávka nad řekou / Karel Hodr

olej/sololit, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě

zobrazeno: 3791x

Vyvolávací cena:

3 800