Čas na serveru 17:25:24

Karel Hodr
Lodě

Id: 265012

Lodě

  •  / Lodě / Karel Hodr
  •  / Lodě / Karel Hodr
  •  / Lodě / Karel Hodr
  •  / Lodě / Karel Hodr

olej/karton, rozměr ve výřezu 18,5 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 3168x

Vyvolávací cena:

17 500

Příhozy: 50