Čas na serveru 15:36:41

Znalec na telefonu 602 308 275

Karel Hodr
Lodě ve Splitu

Id: 43401

Lodě ve Splitu

  •  / Lodě ve Splitu / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1704x

Vyvolávací cena:

61 000