Čas na serveru 22:06:24

Karel Hodr
Motiv ze Švýcarska

Id: 288802

Motiv ze Švýcarska

  •  / Motiv ze Švýcarska / Karel Hodr

olej/plátno/sololit, rozměr 30,5 x 31 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorův štítek, rámováno, stav viz foto,po

zobrazeno: 1834x

Vyvolávací cena:
2 200

13 700