Čas na serveru 18:22:26

Karel Hodr
Nesébr

Id: 203101

Nesébr

  •  / Nesébr / Karel Hodr
  •  / Nesébr / Karel Hodr
  •  / Nesébr / Karel Hodr
  •  / Nesébr / Karel Hodr

olej/karton, rozměr 32 x 64 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorský štítek, obraz v původním stavu viz foto, značně poškozený rám

zobrazeno: 1903x

Vyvolávací cena:

11 505