Čas na serveru 06:30:00

Karel Hodr
Nessebr

Id: 2419

Nessebr

  •  / Nessebr / Karel Hodr
  •  / Nessebr / Karel Hodr
  •  / Nessebr / Karel Hodr
  •  / Nessebr / Karel Hodr

olej/karton, rozměr 31 x 61 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně ověřovací list s datací 1964, původní stav

zobrazeno: 3225x

Vyvolávací cena:

22 000