Čas na serveru 00:44:47

Karel Hodr
Paňáca a colombína

Id: 178601

Paňáca a colombína

  •  / Paňáca a colombína / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, obraz v celé ploše krakelovaný, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 1735x

Vyvolávací cena:

14 500