Čas na serveru 04:22:19

Karel Hodr
Pod Karlovým mostem

Id: 386

Pod Karlovým mostem

  •  / Pod Karlovým mostem / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr plátna 60 x 100 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na obrazu i rámu, původní stav

zobrazeno: 2988x

Vyvolávací cena:
6 000

18 500