Čas na serveru 15:17:44

Karel Hodr
Pod Karlovým mostem

Id: 73006

Pod Karlovým mostem

  •  / Pod Karlovým mostem / Karel Hodr

olej/karton, rozměr 30 x 43 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, lokální poškození malby, na zadní straně ověřovacíc list, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2781x

Vyvolávací cena:

26 300