Čas na serveru 23:22:46

Karel Hodr
Podzim na řece

Id: 229204

Podzim na řece

  •  / Podzim na řece / Karel Hodr

olej/karton, rozměr ve výřezu 27 x 47,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1222x

Vyvolávací cena:
2 800

16 000