Čas na serveru 22:16:53

Karel Hodr
Pohled na Karlův most

Id: 167901

Pohled na Karlův most

  •  / Pohled na Karlův most / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 74 x 90 cm, signováno vpravo dole, poškozená malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 2415x

Vyvolávací cena:

18 000