Čas na serveru 07:02:07

Karel Hodr
Pohled na Zděchov

Id: 1398

Pohled na Zděchov

  •  / Pohled na Zděchov / Karel Hodr

olej/sololit, rozměr 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, poškozená malba i rám, původní stav

zobrazeno: 2484x

Vyvolávací cena:
2 900