Čas na serveru 23:51:31

Karel Hodr
Praha

Id: 357601

Praha

  •  / Praha / Karel Hodr
  •  / Praha / Karel Hodr
  •  / Praha / Karel Hodr
  •  / Praha / Karel Hodr

olej/karton, rozměr 21 x 32 cm, značeno vpravo dole, mírně poškozený dekorativní rám

zobrazeno: 2447x

Vyvolávací cena:

24 000