Čas na serveru 15:13:56

Karel Hodr
Před bouří

Id: 454202

Před bouří

  •  / Před bouří / Karel Hodr
  •  / Před bouří / Karel Hodr
  •  / Před bouří / Karel Hodr
  •  / Před bouří / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 33,5 x 53 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, motiv Zurich See

zobrazeno: 2060x

Vyvolávací cena:

9 000