Čas na serveru 21:05:00

Karel Hodr
Před chaloupkou

Id: 50101

Před chaloupkou

  •  / Před chaloupkou / Karel Hodr

olej/karton, rozměr ve výřezu 23 x 33 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 1683x

Vyvolávací cena:
2 800

6 000