Čas na serveru 11:06:36

Karel Hodr
Přístav ve Stockholmu

Id: 89107

Přístav ve Stockholmu

  •  / Přístav ve Stockholmu / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 50 x 80 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2541x

Vyvolávací cena:

36 900

Příhozy: 55