Čas na serveru 15:08:04

Karel Hodr
Rybářské lodě

Id: 371811

Rybářské lodě

  •  / Rybářské lodě / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 40 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu

zobrazeno: 1442x

Vyvolávací cena:

41 005