Čas na serveru 18:19:59

Karel Hodr
Rybářské lodě u mola

Id: 201501

Rybářské lodě u mola

  •  / Rybářské lodě u mola / Karel Hodr

olej/karton, rozměr 32 x 63 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním velmi dobrém stavu

zobrazeno: 1447x

Vyvolávací cena:

11 500