Čas na serveru 12:25:56

Karel Hodr
Rybářské lodě u nábřeží

Id: 108502

Rybářské lodě u nábřeží

  •  / Rybářské lodě u nábřeží / Karel Hodr

olej/karton, rozměr ve výřezu 40,5 x 59,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 11858x

Vyvolávací cena:

53 010

Příhozy: 63