Čas na serveru 07:57:09

Karel Hodr
Rybářské loďky na břehu

Id: 200701

Rybářské loďky na břehu

  •  / Rybářské loďky na břehu / Karel Hodr

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 49 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1680x

Vyvolávací cena:
3 800

15 025