Čas na serveru 22:10:55

Karel Hodr
Schässburg

Id: 386601

Schässburg

  •  / Schässburg / Karel Hodr
  •  / Schässburg / Karel Hodr
  •  / Schässburg / Karel Hodr
  •  / Schässburg / Karel Hodr

olej/sololit, viditelný rozměr 45 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, autorský štítek na zadní straně

zobrazeno: 7499x

Vyvolávací cena:

3 800