Čas na serveru 22:29:20

Karel Hodr
Söcking v Bavorsku

Id: 273102

Söcking v Bavorsku

  •  / Söcking v Bavorsku / Karel Hodr

olej/plátno, rozměr 32 x 62 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorský štítek

zobrazeno: 1549x

Vyvolávací cena:

11 000